DUK

Užsakymo paruošimo mokestis

Užsakymo paruošimo mokestis yra įskaičiuotas į bendrą pristatymo mokestį.

Pirkimas internetu

Jūsų užsakymas jau pradėtas vykdyti, dėl šios priežasties jo papildyti galimybės nėra. Norėdami užsisakyti papildomai prekių, turėsite pildyti naują užsakymą.

Taip, tik gavę jūsų užsakymą, išsiųsime patvirtinimą el. paštu.

Deja, tačiau perduoti kurjeriui papildomos informacijos dėl pristatymo galimybės nėra.

Užsakytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje, įskaitant Kuršių Neriją. Daugiau informacijos rasite skyrelyje Prekių pristatymas čia.

Užsisakius pristatymą į namus, prekės pristatomos per 2-4 d. d.

Deja, tačiau apmokėjus užsakymą pristatymo adreso keisti galimybės nėra.

Prekių pristatymo mokestis visoje Lietuvoje – 5 Eur. Nemokamas pristatymas taikomas (išskyrus Kuršių Neriją) kai siuntos vertė yra didesnė nei 70 Eur. Prekių pristatymo mokestis į Kuršių Neriją – 25 Eur.

Užsakytas prekes galite nemokamai atsiimti parduotuvėje „Dekanteris“ adresu Kareivių g. 19, LT-09133 Vilnius, Lietuva.

Taip, jei norite atšaukti užsakymą, kreipkitės el. paštu: info@dekanteris.lt arba tel. nr. +370 (5) 2620710, +370 698 33118.

Patikrinkite, ar pinigai nuskaičiuoti iš Jūsų banko sąskaitos. Jei taip, prašome kreiptis el. paštu:
arba tel. nr. +370 (5) 2620710, +370 698 33118.
Deja, tačiau E-parduotuvėje „Dekanteris“ šiuo metu paslauga juridiniams asmenims teikiama nėra, atitinkamai PVM sąskaitos faktūros jiems neišrašomos. Juridiniai asmenys dėl prekių įsigijimo gali kreiptis  el. paštu:
arba tel. nr. +370 (5) 2620710, +370 698 33118, taip pat į fizinę parduotuvę „Dekanteris“ adresu Kareivių g. 19, LT-09133 Vilnius, Lietuva.

Mokėjimo būdai

Norėdami atsiskaityti, sekite nuorodas ekrane. Užpildę visus reikiamus laukus ir apmokėję užsakymą, gausite patvirtinimą el. paštu.

Apmokėti už pasirinktas prekes E-parduotuvėje „Dekanteris“ galite naudodamiesi vieno iš E-parduotuvėje išvardintų bankų elektroninės bankininkystės sistema, mokėdami debeto ar kredito kortele arba naudodamiesi Paysera mokėjimų sistema. Už prekes taip pat galite atsiskaityti kortele arba grynaisiais pinigais atsiimant užsakymą parduotuvėje „Dekanteris“ adresu Kareivių g. 19, LT-09133 Vilnius, Lietuva. Išsamias prekių Pirkimo E-parduotuvėje „Dekanteris“ taisykles rasite čia.

Grąžinimai ir kiti klausimai apie prekes

Taip, daugiau skaitykite skyrelyje Prekių ir pinigų gražinimas čia.

Jei kurjeriui išvykus pastebėjote prekių neatitikimus, nedelsiant kreikitės el. paštu: info@dekanteris.lt arba tel. nr. +370 (5) 2620710, +370 698 33118.

Apie tai praneškite el. paštu: info@dekanteris.lt atsiųsdami interneto svetainėje http://dekanteris.lt/ skelbiamos formos pranešimą apie Pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą. Pirkėjas taip pat turi pateikti pirkimo dokumentą (užsakymo numerį ir pan.), atsiųsdamas jo kopiją kartu su pranešimu dėl sutarties atsisakymo, iš kurio būtų aišku, kad jis prekes įsigijo iš Pardavėjo. Tai Pirkėjas turi atlikti ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos.

Pinigų permoka už nepristatytas prekes grąžinama per 5 darbo dienas į sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už prekes.