Apie mus

„Dekanteris“ – specializuota vyno parduotuvė, priklausanti nuo 2007 metų veikiančiai, daugiausia vyno iš Europos šalių importu, platinimu ir atstovaujamų produktų rinkodara užsiimančiai įmonei „Baltic Wine & Spirits“.

Mes – vyno mylėtojai ir esame įsitikinę, kad dauguma mūsų klientų jaučia tą patį. Tai įpareigoja mus siūlyti itin kruopščiai atrinktas prekes, kurių kaina, tiek kalbant apie ištaigų gėrimą, tiek apie adekvatų kainos-kokybės santykio kategorijai priskiriamą produktą, puikiai dera su kokybe. Kitas mūsų įsipareigojimas klientams – optimaliausia prekės kaina kiekvieną dieną. Ilgamečio darbo šioje srityje sąlygota pirkimo galios patirtis, glaudūs santykiai su nuolatiniais partneriais, taip pat ir tai, jog visus gėrimus į Lietuvą įvežame tik mes patys suteikia mums galimybę pasiūlyti geriausią galutinę kainą.

Vis dėlto manome, kad savo darbą išmanantis vyno pardavėjas yra tai, dėl ko nūdienos pirkėjas grįžta dar kartą. Tad tikslas, kad ir pradedantieji vyno mėgėjai, ir pažengusieji, ir vyno profesionalai jaustųsi mūsų parduotuvėje patogiai rinkdamiesi jų skonį, patiekalus beigi planuojamą biudžetą atitinkantį gėrimą.

Ir žinoma, mes nekantraujame dalintis patirtimi ir žiniomis apie vyną. Gi tai taip įdomu! Tai gėrimas taip pat teikiantis intelektinį malonumą, kuriame susipina tradicijos ir dabartis, nepaliaujamų ieškojimų ir pažinimų keliai.

Laukiame Jūsų!